ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر


شهردار کرمان:


عملکرد آتش نشانان کرمان مطلوب و قابل دفاع است


شهر کرمان به عنوان مرکز استان به تجهیزاتی چون نردبان بلند نیاز دارد

شهردار کرمان گفت: آتش نشانان کرمان تا کنون موفقیت های چشم گیری داشته اند بنابراین عملکرد آتش نشانان کرمان قابل قبول و دفاع است و از این بابت دغدغه ای نداریمبرای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید aaskridarrezheatashneshani.jpg


  سید مهران عالم‌زاده صبح امروز در حاشیه مراسم رژه خودروهای آتش نشانی که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مدیران شهرداری و نیروهای آتش نشانی برگزار شد؛ ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز ایمنی و آتش نشانی به تمامی آتش نشانان افزود: عملکرد آتش نشانان کرمان در سنوات گذشته نشان داده است که این نیروهای فداکار در تمامی حوادث رخ داده، در زمان استاندارد به موقع حضور پیدا کردند و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم وظیفه شناسی نیروهای آتش نشان، در زمینه ایستگاه‌های آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی به خصوص نردبان بلند دغدغه زیادی داریم.

عالم زاده افزود: با توجه به توسعه شهر کرمان، ساخت و توسعه ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهر کرمان در دستور کار شهرداری قرار دارد که در این راستا دو ایستگاه دیگر به مجموعه ایستگاه‌های آتش‌نشانی افزوده خواهد شد .

وی با تاکید به نیاز مبرم به نردبان بلند آتش‌نشانی تصریح کرد: از وزارت کشور خواستیم تا این امکان را برای مراکز استان‌ها به ویژه شهر کرمان فراهم کنند و از استاندار محترم کرمان خواهش کردیم تا این مهم را پیگیری نمایند.
شهردار کرمان خاطرنشان کرد: سازمان آتش نشانی علاوه بر مرکز استان، حومه شهر را نیز پوشش می‌دهد و گاهی برای انجام عملیات به شهرستان های مجاور استان نیز اعزام می‌شوند بنابراین لازم است به عنوان مرکز استان به نردبان بلند مجهز شود .

شهردار کرمان افزود: با توجه به وجود ساختمان‌های بلند مرتبه در شهر کرمان به نردبان بلند نیاز مبرم داریم تا در صورت بروز آتش‌سوزی درساختمان‌های بلند با حادثه‌ای چون پلاسکو مواجه نشویم.ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 41 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

Go to top