ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی:
رژه خودروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اجرا شد

ارتقا و ترویج فرهنگ ایمنی از اولویت های اصلی این سازمان است

 

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: ارتقا و ترویج فرهنگ ایمنی از اولویت های اصلی این سازمان است و هفتم مهر ماه روز ایمنی و آتش نشانی نیز با این هدف نام گذاری شده است.

 


عسکری  ضمن تبریک فرا رسیدن روز ایمنی و آتش نشانی به تمامی آتش نشانان؛ افزود: این روز بهانه ای است تا به تجلیل از کسانی بپردازیم که در خط مقدم امداد رسانی حوادث شهری، جان خود را فدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این روز با هدف ارتقا و ترویج فرهنگ ایمنی نام گذاری شده و به همین مناسبت سازمان آتش نشانی امروز و این هفته برنامه‌هایی را دستور کار خود قرار داده است.

عسکری افزود: رژه خودروهای آتش‌نشانی از دفتر مرکزی این سازمان در بلوار آزادگان تا گلزار شهدا از جمله این برنامه‌هاست که نهایت در این مکان مقدس با حضور شهردار و سایر مسئولان شهرداری، قبور شهدا عطر افشانی و غبارروبی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دیدار با امام جمعه‌ی شهر کرمان و تجلیل از آتش‌نشانان و خانواده‌های آنان و همچنین خانواده‌ی معظم شهدا و بازنشستگان آتش‌نشان، از دیگر برنامه های در دست اقدام است.
وی یاد آور شد: همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی، آتش‌نشانان در مدارس حضور می‌یابند و آموزش‌های لازم را به دانش‌آموزان ارایه می‌دهند.
مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در مورد دلیل نام گذاری این روز گفت: در سال۱۳۵۹ نیروهای بعثی عراق در چنین روزی پالایشگاه آبادان را بمباران کردند و تعدادی زیادی از آتش‌نشانان در زمان انجام وظیفه شهید شدند.
وی ادامه داد: به همین دلیل در سال ۱۳۷۹ شورای انقلاب فرهنگی، این روز را به نام ایمنی و آتش‌نشانی نام‌گذاری کرد تا بهانه‌ای شود تا از این حماسه آفرینان که از خون خود می‌گذرند تا مال و جان مردم حفظ شود؛ تجلیل شود.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top