مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان :

حضور غرفه آتش نشانی در  نمایشگاه بزرگ جشنواره شهروندی تابستان کرمانبه گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی "علی عسکری" گفت این  نمایشگاه در جشنواره شهروندی تابستان کرمان که به همت شهرداری کرمان در حال  برگزاری است ،از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است

عسکری درجشنواره شهروندی تابستان کرمان بیان  کرد:در این  نمایشگاه غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  کرمان  با محوریت آموزشهای شهروندی و پیشگیری از حوادث بر پا شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان این که لازم است سطح آگاهی شهروندان از خطرات و حوادث افزایش یابد گفت: امکانات زندگی روزمره شهروندان با سرعت پیش میرود و این حوزه به نسبت توسعه،آسیب ها و فوایدی نیز به همراه دارد.

وی ضمن نمایش ماشین آلات و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  از برگزاری کارگاه های  آموزشی برای شهروندان  خبر داد و افزود:این کارگاه های آموزشی از قبیل ایمنی در منزل,طریقه استفاده صحیح از کپسول آتش نشانی،اطفاء حریق سیلندرهای گاز و نحوه مواجهه با مارهای سمی همه روزه با شروع کار نمایشگاه دایر میباشد.

وی افزود  سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی   نقش موثری در کاهش حوادث و آگاه سازی جامعه با برگزاری دوره های آموزشی شهروندی دارد و لازم است شهروندان با حضور در این دوره ها به بهبود ایمنی و کاهش حوادث کمک کنند.
عسکری در پایان گفت:غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با انجام مانور و مسابقات عملیاتی ورزشی ویژه آتش نشانان,  پخش کلیپ آموزشی برای کودکان ،ثبت نام شهروندان در دورهای آموزشی همیار آتش نشان(آتش نشان داوطلب )به صورت رایگان و  انجام مسابقه ایمنی و آتش نشانی به همراه اهداء جوایز به قید قرعه در بین شهروندان  مورد توجه بازدید کننده گان واقع گردیده است.