ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

 

طعمه حریق شدن سه خودرو طی سه ساعت

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، از 3 مورد حادثه آتش‌سوزی مربوط به خودرو در شهر کرمان خبر داد.

علی عسکری گفت: طی تماس تلفنی در ساعت17و 20 دقیقه عصر با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان از طعمه حریق شدن یک دستگاه خودرو کامیونت آگاه شدیم.

 

وی محل حادثه را بلوار قائم (شرف آباد)  اعلام کرد و افزود: بلافاصله تیم اطفاء حریق از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام و آتش سوزی در کمترین زمان مهار شد و از پیشروی و طعمه حریق شدن دیگر بخشهای کامیونت جلوگیری به عمل آمد .

 

عسکری با بیان اینکه در فاصله چند دقیقه از این حادثه از طعمه حریق شدن یک دستگاه خودرو پژو 405 مطلع شدیم؛ ادامه داد: این حادثه در ساعت 17و55 دقیقه در خیابان امام جمعه به وقوع پیوست که با حضور به موقع آتش نشانان این آتش سوزی مهار شد.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از اطفاء حریق یک دستگاه خودرو پژو آر دی توسط آتش نشانان به عنوان حادثه سوم خبر داد و گفت: در ساعت 20 و 20 دقیقه شب از این آتش سوزی اطلاع یافتیم. 

 

وی محل این حادثه را بلوار نصر خیابان الهیه عنوان کرد و افزود: در این حادثه که خودرو دچار آتش سوزی شدید شده بود، بلافاصله دو تیم اطفاء حریق این سازمان از دو ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه حاضر و حریق به سرعت اطفاء شد و از انفجار احتمالی خودرو جلوگیری به عمل آمد.

 

عسکری به شهروندان توصیه کرد: در فواصل زمانی مشخص از صحت و سلامت قطعات خودرو خصوصا قطعات مربوط به برق و سیستم سوخت رسان خودروهای خود اطمینان حاصل نمایند.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
مهندس علی عسکری

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top