ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

 

حضور آتش نشانان در نماز جمعه

 

مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان ضمن گرامی داشت روز ملی ایمنی و اتش نشانی گفت : به  مناسبت هفتم مهر ماه آتش نشانان در نماز جمعه حضور پیدا کردند.

علی عسکری گفت : هفتم مهر ماه در واقع بهانه ای است تا به گرامی داشت انسانهایی بپردازیم که از جان و اسایش خود در راه حفظ جان و اسایش دیگران میگذرند .

علی عسکری گفت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و اتش نشانی امسال مقارن است با یاد و خاطره حماسه سازان و طلایه داران دفاع مقدس و با ایام سوگواری سرور سالار شهیدان مزین شده است قطعا این تقارن فرخنده مایه تعالی و مباهات اتش نشانان است .

عسکری در ادامه گفت :با توجه به این که رسالت سازمان اتش نشانی حفظ جان و مال افراد جامعه در مواقع خطر و حوادث است سرلوحه قرار دادن دفاع مقدس فرهنگ مقاومت و پایداری را در نزد اتشنشانان نهادینه کرده است و پیام جامع امام حسین (علیه السلام)و یاران با وفایش استمرار فرهنگ گذشت و ایثارگری را در نزد اتش نشانان احیا کرده است .

وی در ادامه گفت هفتم مهرماه نه تنها یک روز بلکه یک فرهنگ و درس بزرگ بر گرفته از قیام امام حسین (علیه السلام)و راه مردان بی ادعای جبهه های حق علیه باطل است مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان فراهم کردن زمینه های مناسب برای اموزش همگانی مردم در جهت پیشگیری از بروز حوادث مختلف و حفاظت از سرمایه های ملی خبر داد و در پایان گفت ایثار از خود گذشتگی و خلوص نیت وجه مشترک روز اتش نشانی ,دفاع مقدس و درس عاشورا است. و در این خصوص اتشنشانان با تاسی از ایثارگران همواره برای نجات جان و مال مردم، تلاش واز خود گذشتگی می کنند .

 

 

 

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
مهندس علی عسکری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top