آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان جهاد مهار شد

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان اظهار کرد: با تلاش آتش نشانان سازمان، آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در خیابان جهاد مهار و خاموش شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، مهندس عسکری افزود: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی کرمان ساعت 12:44دقیقه روز گذشته با دریافت خبر وقوع حادثه آتش سوزی در خیابان جهاد، آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره 4و1را به محل حادثه اعزام كرد.

وی تصریح کرد: به گزارش آتش نشانان اعزامی، یک باب منزل مسکونی در خیابان جهاد طعمه حریق شده بود که شعله و دود فراوانی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: در عملیات مذکور آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل حادثه با قطع برق و گاز ساختمان و به کارگیری تجهیزات کامل فردی، به دو گروه تقسیم شدند؛ یک گروه از آتش نشانان اقدام به جستجو و انتقال محبوسین از داخل واحد مسکونی به بیرون کرده و گروه دیگر با استفاده از دو رشته لوله آبدهی شعله‌های آتش را کاملاً مهار و خاموش کردند و پس از ارائه توصیه‌های ایمنی به ماموریت خود پایان دادند.

مهندس عسکری با تاکید بر اینکه خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت، خاطرنشان کرد: مردم باید هوشیاری به خرج داده و در زمان خروج از منزل نکات ایمنی را به ویژه در مورد مسائل مربوط به گاز و برق که می تواند خساراتی زیادی را به بار آورد، رعایت کنند.

 

 

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
مهندس علی عسکری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top