آمادگی 80 ‌آتش نشانان در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی


 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت:80 آتش نشان آماده تامین ایمنی مراسم تشییع و به خاکسپاری پیکر پاک و مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان نیروهای آتش‌نشانی از ساعت 6 صبح روز سه شنبه 17دی ماه در مسیر تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی از حدفاصل میدان آزادی تا گلزار شهدای شهر کرمان  مستقر خواهند شد.
براساس این گزارش، رضا میرزایی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان دراین خصوص گفت: سازمان آتش‌نشانی تمهیدات لازم برای حفظ ایمنی و پیشگیری از بروز هرگونه حادثه ای در این مراسم را در نظر گرفته است.
وی افزود: 80 نیروی آتش‌نشان و 18 دستگاه خودروی آتش‌نشانی شامل 8 دستگاه خودرو سنگین، 3 دستگاه خودرو سبک و 7 دستگاه موتورسیكلت آتش نشانی مجهز به تجهیزات اطفاء حریق در 18 نقطه از مسیر تشییع و خاکسپاری پیکر پاک سردار شهید قاسم سلیمانی  مستقر خواهند بود.

میرزایی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی ساعاتی پیش از آغاز مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی در مکانهای مشخص شده مستقر هستند و تا پایان مراسم و عادی شدن رفت و آمد حضور خواهند داشت و اوضاع ایمنی محدوده تحت پوشش خود را کنترل خواهند کرد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در طول برگزاری این مراسم، مسولین  این سازمان نیز با حضور در مسیر  به صورت سیار حضور خواهند داشت  و علاوه برنظارت بر اوضاع ایمنی، بر فعالیت های آتش نشانان نیز سرکشی خواهند کرد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از تمامی شهروندان و مردم شهید پرور کرمان درخواست کرد که ضمن همکاری با خدمتگزاران آتش نشانی، موارد ایمنی را همیشه درنظر گرفته و دقیقا رعایت کنند و همچنین در صورت مشاهده هرگونه حادثه ای، با حفظ خونسردی  بلافاصله مراتب را به سامانه 125 و یا اکیپ های استقراری آتش نشانی اطلاع دهند.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top