به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

مسابقات المپیاد آتشنشانان استان کرمان برگزار شد

 

 

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات المپیاد آتش نشانان استان کرمان امروز 11بهمن ماه در بوستان مادر برگزار شد.

 

 علی عسکری افزود: این دوره از مسابقات با همکاری اداره کل شهری و امور شوراهای استانداری کرمان، شهرداری کرمان و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمان برگزار گردید.

 

وی با اشاره با اینکه در این مسابقات 16 تیم از سازمان های آتش‌نشانی شهرداری های استان و کارخانجات صنعتی حضور داشتند، گفت: این مسابقات با هدف ایجاد انگیزه و نشاط در میان آتش‌نشانان، ارتقاء توانایی و قابلیت‌های ذهنی و جسمی، بالا بردن مهارت عملیاتی در شرایط اضطراری، تبادل تجارب عملیاتی و ... در نیروهای آتش‌نشانی و تبیین جایگاه آتش‌نشانی برگزار شدند.

 

وی افزود: این مسابقات شامل گذر از حلقه‌های لاستیک، نردبان، پوشیدن  

 

دستگاه تنفسی، حمل آدمک، گذر از موانع مارپیچ، آبرسانی به سیبل و گذر از خط پایان است.

 

 

 

 عسکری خاطرنشان کرد:  سرعت عمل و دقت در حوزه فعالیت آتش‌نشانان بسیار مهم و ضروری  است و همیشه باید در فعالیت‌های آن‌ها مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

گفتنی است در این مسابقات تیمهای(ب) سازمان آتش نشانی  کرمان ,(الف)سازمان آتش نشانی کرمان و گروه صنعتی لاستیک بارز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و به تیم‌ها و نفرات برتر جوایز ارزنده و به تمامی تیم‌های شرکت کننده لوح و نماد یادبود مسابقات اهدا گردید.