مدیر عامل سازمان آتش نشانی خبر داد:

 

‍ ‍ انجام 415 عملیات توسط آتش نشانان کرمانی

 

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمان، از انجام 152 مورد عملیات اطفاء حریق و 263  مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در مرداد ماه سال جاری در شهر کرمان خبر داد.

 

علی عسکری گفت: در مردادماه در مجموع 152 مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاده است که از این تعداد  67 مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، 24 مورد مربوط به وسایل نقلیه، 36 مورد مربوط به منازل مسکونی، 8 مورد مربوط به مراکز تجاری, 3 مورد مراکز دولتی، 13 مورد مربوط به جنگل و درختان و یک مورد مربوط به مراکز صنعتی  بوده است.

وی همچنین از انجام 263 مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده خبر داد و افزود: از این تعداد 73 مورد زنده گیری حیوانات خطرناک و آزار دهنده،  110 مورد زنده گیری مارها ی سمی و غیر سمی، 31 مورد چیدن حلقه و قفل، 24 مورد امداد اسانسور، 11 مورد امداد تصادفات خودرویی ، یک مورد سقوط از کوه و پرت شدن از بلندی و مابقی آنها مربوط به سایر موارد بوده است.

 

 

وی اظهار داشت: در مجموع این عملیات‌ها، 51 نفر از شهروندان نجات یافتند و متاسفانه 12 نفر مجروح شده‌اند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: در این مدت تعداد 385 نفر از شهروندان، آموزش های پیشگیری و آتش‌نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفته اند. همچنین 82 مورد مشاوره ایمنی بنا به درخواست شهروندان در مدت زمان یاد شده  ارائه شده است.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 78 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

Go to top