مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان:


تهیه نقشه ممیزی بازارکرمان در دستور کار امسال آتش نشانی قرار دارد

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: بازسازی، بهسازی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی و تهیه نقشه ممیزی بازار مهمترین برنامه‌های در دستور کار امسال این سازمان است.
علی عسکری اظهار کرد: ایستگاه شماره یک آتش نشانی از استحکام خوبی برخوردار نیست بنابراین یکی از مهم‌ترین برنامه سال ۹۸ بازسازی این ایستگاه است.
وی به بهسازی ایستگاه شماره دو آتش نشانی واقع در جاده تهران و خرید یک دستگاه خودروی اطفای حریق و تجهیز آن، تجهیز دو دستگاه خودروی امداد و نجات و دو دستگاه خودروی اطفای حریق و تهیه نقشه ممیزی بازار نیز را از دیگر برنامه‌های این سازمان در سال جدید عنوان کرد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه شهرداری‌های مناطق قبل از صدورپروانه ساختمانی، از این سازمان استعلام خواهند گرفت، ادامه داد: کارشناسان این سازمان نقشه‌های ساختمان‌ها را بررسی کرده و دستورالعمل‌های ایمنی را صادر می‌کنند و از مالک تعهد می‌گیریم که مسائل را رعایت کند و و قتی قرار است پایان کار صادر شود در صورت رعایت دستورالعمل‌های لازم پایان کار را تأیید می‌کنیم.
وی ادامه داد: ساختمان‌های مسکونی از پنج طبقه به بالا و ساختمان‌های تجاری بیش از ۲۵ متر مربع، شامل این طرح می‌شوند و حتماً باید تاییدیه آتش نشانی را داشته باشند.