آتش‌نشانان جان 11 نفر را نجات دادند

 


مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در شهر کرمان 3 حادثه رخ داد که در این حوادث، جان 11 نفر توسط آتش نشانان نجات داده شد.
علی عسکری سقوط در چاه را نخستین حادثه‌ی روز گذشته اعلام کرد و افزود: این حادثه در ساعت10صبح روز گذشته رخ داد که یک نفر از شهروندان متاسفانه به علت رعایت نکردن اصول ایمنی و هشدار دهنده، داخل چاه حفر شده به عمق 9 متر سقوط کرده بود.
وی محل این حادثه را بولوار امیر کبیر اعلام کرد و افزود: دو اکیپ امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافته و فرد دچار حادثه که مصدوم شده بود را از چاه خارج و به بیمارستان منتقل کردند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از دو مورد حادثه واژگونی خودرو که منجر به مصدوم شدن 10 نفر از شهروندان گردید نیز خبر داد و تصریح کرد: در ساعت 18 و 43 دقیقه عصر روز 17 فروردین ماه یک دستگاه خودرو پراید در محور کرمان _کوهپایه واژگون شده بود که به علت مصدومیت، 4 نفر سرنشین دچار آسیب شده و در خودو محبوس شده بودند که با حضور به موقع آتش نشانان هر چهار نفر مصدوم این حادثه از خودرو خارج و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
عسکری ادامه داد: همچنین اقدامات اولیه در جهت پیشگیری از حریق احتمالی خودرو توسط آتش‌نشانان انجام شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در ادامه از عملیات امداد و نجات آتش‌نشانان در حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو خبر داد و محل این حادثه را بزرگراه امام خمینی (ره) حد فاصل چهارراه الله آباد و پل بازرگانی عنوان کرد.
وی با بیان اینکه از این حادثه در ساعت 21 و 22 دقیقه شب17 فروردین مطلع شدیم؛ افزود: بلافاصله دو دستگاه خودرو اطفاء حریق و امداد و نجات از دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و شش نفر سرنشین خودرو پراید که به شدت مصدوم و در بین آهن پاره های خودرو محبوس شده بودند را خارج کردند.
عسکری با اشاره به اینکه اقدامات ایمنی و جلوگیری از حریق احتمالی توسط آتش نشانان انجام شذ؛ خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه به بیمارستان اعزام شدند.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

Go to top