‍آتش‌نشانان چهار نفر را  نجات دادند

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از نجات چهار نفر از شهروندان   توسط آتش نشانان شهرداری کرمان خبر داد.

 

 علی عسکری گفت: در ساعت 12و 27دقیقه امروز 19 اسفند  ماه از یک مورد نیاز به امداد و نجات کوهستان آگاه شدیم.

 

وی افزود: چهار  نفر از شهروندان که به قصد کوه نوردی به کوه های مسجد صاحب الزمان(عج) عزیمت نموده بودند،  به علت خارج شدن از مسیر اصلی و نامساعد شدن شرایط جوی قادر به ادامه مسیر نبودند.

 

عسکری ادامه داد:  این افراد بعد از این که متوجه می‌شوند قادر به ادامه‌ی مسیر نیستند با اقدام درست و به‌جا با شماره 125 سازمان آتش نشانی تماس گرفته و از آتش نشانان درخواست کمک می‌کنند.

 

 

 

وی  افزود: اکیپ امداد و نجات کوهستان سازمان آتش نشانی در کمال دقت و تخصص اقدام به نجات این شهروندان نموده و در کمال سلامت آنها را به پایین منتقل می‌نمایند.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، از شهروندان خواست در کوه پیمایی از مسیر اصلی خارج نشوند و در شرایط نامساعد جوی از عزیمت به کوه خودداری کنند و  در صورت گمراه شدن از مسیر اصلی، با شماره تلفن‌های امدادی تماس گرفته و از ادامه دادن مسیر خودداری نمایند.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در ادامه از عملیات اطفاء حریق یک باب مغازه فروش اغذیه نیز خبر داد.

 

عسکری، محل این حادثه را خیابان شهید مطهری عنوان کرد و افزود: در ساعت 13و 16 دقیقه ظهر امروز نوزدهم اسفند از این حادثه مطلع شدیم.

 

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله دو دستگاه خودروی  اطفاء حریق از دو ایستگاه آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام گردیدند  و حریق در کمترین زمان توسط آتش نشانان اطفاء و از گسترش و سرایت آتش جلوگیری به عمل آمد.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در ادامه از یک مورد انفجار نیز در شهر کرمان خبر داد و تصریح کرد: در ساعت 18و 38 دقیقه عصر امروز نوزدهم اسفند از انفجار یک باب مغازه آگاه شدیم

 

وی محل این حادثه را خیابان آسیاآباد جنوبی  عنوان کرد و افزود: یک باب مغازه به علت  شارژ  سیلندر گاز پیک نیک به شیوه‌ی غیر اصولی و ناایمن،  دچار انفجار می‌شود که متاسفانه دو نفر از شهروندان به علت انفجار دچار مصدومیت می‌شوند. 

 

عسکری در ادامه گفت: بلافاصله دو دستگاه خودروی  اطفاء حریق و  امداد و نجات به محل این حادثه اعزام گردید و حریق به وجود آمده اطفاء شد.

 

وی در پایان عنوان کرد: مصدومان این حادثه به بیمارستان اعزام شدند.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
مهندس علی عسکری

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top