مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان :

حضور غرفه آتش نشانی در نخستین نمایشگاه فناوری های نوین در روابط عمومی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی "علی عسکری" گفت این نمایشگاه که به همت شهرداری کرمان برگزار شد,از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود. 

عسکری در  اولین دوره  نمایشگاه فناوری های نوین در روابط عمومی بیان کرد:در این  نمایشگاه غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و کرمان به صورت مشترک با محوریت خدمات سازمان آتش نشانی بر پا شد. 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان این که لازم است هم گام با فناوری و تکنولوژی پیش برویم گفت:تکنولوژی با سرعت پیش میرود و این حوزه به نسبت توسعه,آسیب ها و فوایدی نیز به همراه دارد. 

وی از برگزاری کارگاه آموزشی اطلاع رسانی در بحرانهای شهری با حضور آقای جلال ملکی  مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبر داد و افزود: در اطلاع رسانی و آموزش  بحران های شهری علم روز باید متناسب با خطرها افزایش یابد زیرا اگر با سرعت علم پیش نرویم ,حوادث شهری کنترل نمی شود. 

وی افزود روابط عمومی های سازمان های آتش نشانی و امدادی  نقش موثری در کاهش حوادث و آگاه سازی جامعه دارند و لازم است با تقویت آنان به فناوری های نوین در تقویت ایمنی جامعه  گام برداشته شود.

عسکری در پایان گفت:غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با پخش کلیپ آموزشی و حوادث واقعی  مورد توجه بازدید کننده گان واقع گردید و همچنین مورد بازدید مسولین و مدیران بازدید کننده از نمایشگاه قرار گرفت.