با حضور سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی؛


فرآیند اطلاع‌رسانی حادثۀ پلاسکو بازخوانی می‌شود

 

 

سرپرست ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان از حضور سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردری تهران با سامانه "125 " در نمایشگاه فن آوری های نوین در روابط عمومی خبر داد.
سید رضا میرحسینی در گفتگو با "خبرگزاری مهر "در تکمیل این خبر گفت: به همت مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بزرگ ،کارگاه آموزشی "اطلاع رسانی در بحران های شهری " در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پس از مدیریت و اطفای حادثه حریق ساختمان پلاسکو ،صاحب تجربه‌ای ارزشمند در مدیریت عملکرد امداد و نجات شده است که این تجربه قابل انتقال به سایر شهرها می باشد ،تصریح کرد : نقش اطلاع رسانی های پیوسته و اصولی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بزرگ در کنترل و مدیریت حادثه حریق ساختمان پلاسکو بر کسی پوشیده نیست و لازم است با توجه به نزدیکی به سالگرد وقوع این حادثه تلخ ،در نشستی آموزشی به بازخوانی فرآیند اطلاع رسانی این حادثه بپردازیم.
وی خاطر نشان کرد : با هماهنگی های صورت گرفته با انجمن روابط عمومی های استان کرمان ،مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی ،شهرداری ها و سایر نهاد های دولتی و خصوصی می توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
وی گفت : این کارگاه 13 دی ماه از ساعت 8 صبح در حاشیه برگزاری نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی برپا می شود.