با حضور سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی؛


فرآیند اطلاع‌رسانی حادثۀ پلاسکو بازخوانی می‌شود

 

 

سرپرست ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان از حضور سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردری تهران با سامانه "125 " در نمایشگاه فن آوری های نوین در روابط عمومی خبر داد.
سید رضا میرحسینی در گفتگو با "خبرگزاری مهر "در تکمیل این خبر گفت: به همت مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بزرگ ،کارگاه آموزشی "اطلاع رسانی در بحران های شهری " در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پس از مدیریت و اطفای حادثه حریق ساختمان پلاسکو ،صاحب تجربه‌ای ارزشمند در مدیریت عملکرد امداد و نجات شده است که این تجربه قابل انتقال به سایر شهرها می باشد ،تصریح کرد : نقش اطلاع رسانی های پیوسته و اصولی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بزرگ در کنترل و مدیریت حادثه حریق ساختمان پلاسکو بر کسی پوشیده نیست و لازم است با توجه به نزدیکی به سالگرد وقوع این حادثه تلخ ،در نشستی آموزشی به بازخوانی فرآیند اطلاع رسانی این حادثه بپردازیم.
وی خاطر نشان کرد : با هماهنگی های صورت گرفته با انجمن روابط عمومی های استان کرمان ،مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی ،شهرداری ها و سایر نهاد های دولتی و خصوصی می توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
وی گفت : این کارگاه 13 دی ماه از ساعت 8 صبح در حاشیه برگزاری نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی برپا می شود.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top