نجات مصدومان تصادف زنجیره ای  در کرمان

 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از نجات مصدومان حادثه تصادف زنجیره ای در شهر کرمان خبر داد.

 علی عسکری با بیان اینکه این حادثه در بولوار امام علی (ع) مقابل دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاد ،گفت: با توجه به شدت این حادثه و برخورد 3 دستگاه خودرو سواری پژو پارس ،تندر ال 90 و پژو 206 بلافاصله سه تیم اطفاء حریق ، امداد و نجات سازمان آتش نشانی از سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: با توجه به مصدوم و محبوس شدن 4 نفر از سرنشینان این سه خودرو ،  سه مصدوم که در بین آهن پاره های خودروی پژو پارس و یک نفر در خودروی تندر ال 90 محبوس شده بودند، به همت آتش نشانان بدون اتلاف وقت از داخل خودروها بیرون آورده شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در ادامه همچنین از طعمه حریق شدن یک باب مغازه در خیابان ورزش شهر کرمان خبر داد و افزود: بلافاصله دو تیم اطفاء حریق از دو ایستگاه آتش نشانی به محل این حادثه اعزام شد و حریق توسط آتش نشانان اطفاء و از پیشروی آن جلوگیری به عمل آمد.

علی عسکری از سقوط یک شهروند از کوه های مسجد صاحب الزمان(عج) خبر داد و افزود:یکی از شهروندان که به قصد کوه نوردی به کوه های صاحب الزمان (عج) شهر کرمان رفته بود، متاسفانه دچار حادثه شد که بلافاصله دو تیم امداد و نجات کوهستان سازمان آتش نشانی در محل حضور یافته و فرد مصدوم پس از انتقال به پایین و به جهت انجام خدمات پزشکی و درمان به بیمارستان منتقل شدند.