حضور آتش نشانان در نماز جمعه

 

مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان ضمن گرامی داشت روز ملی ایمنی و اتش نشانی گفت : به  مناسبت هفتم مهر ماه آتش نشانان در نماز جمعه حضور پیدا کردند.

علی عسکری گفت : هفتم مهر ماه در واقع بهانه ای است تا به گرامی داشت انسانهایی بپردازیم که از جان و اسایش خود در راه حفظ جان و اسایش دیگران میگذرند .

علی عسکری گفت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و اتش نشانی امسال مقارن است با یاد و خاطره حماسه سازان و طلایه داران دفاع مقدس و با ایام سوگواری سرور سالار شهیدان مزین شده است قطعا این تقارن فرخنده مایه تعالی و مباهات اتش نشانان است .

عسکری در ادامه گفت :با توجه به این که رسالت سازمان اتش نشانی حفظ جان و مال افراد جامعه در مواقع خطر و حوادث است سرلوحه قرار دادن دفاع مقدس فرهنگ مقاومت و پایداری را در نزد اتشنشانان نهادینه کرده است و پیام جامع امام حسین (علیه السلام)و یاران با وفایش استمرار فرهنگ گذشت و ایثارگری را در نزد اتش نشانان احیا کرده است .

وی در ادامه گفت هفتم مهرماه نه تنها یک روز بلکه یک فرهنگ و درس بزرگ بر گرفته از قیام امام حسین (علیه السلام)و راه مردان بی ادعای جبهه های حق علیه باطل است مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان فراهم کردن زمینه های مناسب برای اموزش همگانی مردم در جهت پیشگیری از بروز حوادث مختلف و حفاظت از سرمایه های ملی خبر داد و در پایان گفت ایثار از خود گذشتگی و خلوص نیت وجه مشترک روز اتش نشانی ,دفاع مقدس و درس عاشورا است. و در این خصوص اتشنشانان با تاسی از ایثارگران همواره برای نجات جان و مال مردم، تلاش واز خود گذشتگی می کنند .

 

 

 

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
مهندس علی عسکری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top