در تیرماه امسال انجام شد :

 

آموزش آتش‌نشانی و اطفای حریق به بیش از 900 نفر از شهروندان

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، از آموزش آتش‌نشانی و اطفای حریق به بیش از 900 نفر از شهروندان در تیرماه امسال خبر داد.

علی عسکری با بیان اینکه آموزش ایمنی و اطفای حریق هر سال یکی از اولویت‌های اصلی این سازمان است که با جدیت پیگیری می شود، ادامه داد: در تیرماه امسال به بیش از 900 نفر از شهروندان، دانش‌آموزان مدارس و کارکنان دولت، آموزش‌های آتش نشانی و اطفای حریق داده شده است.

وی به بازدید، بررسی و صدور گواهی علت حریق و حوادث به تعداد 58 مورد در تیرماه امسال خبر داد و گفت: این سازمان در طول سال جهت تامین ایمنی مراسم ملی و مذهبی و راهپیمایی ،خودرو و تعدادی نیرو مستقر می کند.

وی از حضور در مانور آتش نشانی و آمادگی مقابله با حوادث با همکاری ارگان‌های مختلف در مدت یاد شده اشاره کرد و افزود : بررسی نقشه های ساختمانی و صدور دستورالعمل ایمنی به تعداد 82 فقره، از دیگر اقدامات این سازمان در تیرماه امسال بود.

عسکری با اشاره به برپایی غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و نمایش ماشین آلات و تجهیزات به همراه برگزاری برنامه های متنوع برای شهروندان در جشنواره تابستان کرمان افزود: در این غرفه علاوه بر آموزش ایمنی و آتش نشانی از داوطلبان برای شرکت در دوره های آتش نشانی نیز نام نویسی می‌شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه در تیرماه امسال  130 مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاده است که به همت پرسنل آتش نشانی مهار شد، افزود: در مدت یاد شده همچنین  302 مورد عملیات امداد و نجات توسط پرسنل این سازمان انجام پذیرفت.

 

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 93 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

Go to top