‍ آماده باش نیروهای آتش‌نشانی کرمان در راهپیمایی روز جهانی قدس

 

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از آماده باش پرسنل سازمان آتش‌نشانی در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

علی عسکری گفت: نیروهای آتش نشانی کرمان با استقرار در مسیر راهپیمایی روز قدس، تامین ایمنی راهپیمایان را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه با فرا رسیدن روز جهانی قدس و برگزاری مراسم راهپیمایی در این روز بزرگ، آتش‌نشانان، دهم خرداد ماه سال جاری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تامین ایمنی مراسم راهپیمایی را برعهده خواهند داشت، افزود: تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان راهپیمایی روز قدس و همچنین مراسم روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد اندیشیده شده است.

عسکری تصریح کرد: علاوه بر آماده باش کامل آتش‌نشانان و استقرار خودروهای اطفاء حریق و امداد و نجات، موتور سیکلت‌های مجهز به تجهیزات اطفاء حریق با گشت‌زنی در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس و نیز در مراسم روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد، در تامین ایمنی شهروندان تلاش می کنند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از شهروندان خواست که همانند همیشه با آتش نشانان و گروه های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هر حادثه ای، خونسردی خود را حفظ کرده، از محل حادثه فاصله بگیرند و با سامانه 125 تماس بگیرند و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در مسیر راهپیمایی را از حادثه مطلع کنند .

وی در پایان گفت: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان به منظور اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین ، همپا و همراه با صفوف به هم فشرده مردم شریف و خداجوی کرمان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 54 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

Go to top